Централа СО БЕЛА ЦРКВА     013/ 851 224

Факс СО БЕЛА ЦРКВА     013/853-346

KABINETI I ODELJENJA

LOKAL

KABINET PREDSEDNIKA OPŠTINE – SEKRETARICA Snežana Heraković

101

PREDSEDNIK OPŠTINE Darko Bogosavljević

102

ZAMENIK PREDSEDNIKA OPŠTINE Violeta Simic

106

PREDSEDNIK SKUPŠTINE Marjan Aleksic

103

ZAMENKI PRDSEDNIKA SKUPŠTINE Nenad Živanović

104

NAČELNIK OPŠTINSKE UPRAVE Tomislav Dmitrović

105

NAČELNIK ODELJENJA ZA FINANSIJE Radoslav Kovačević-zamenik

122

NAČELNIK ZA SKUPŠTINSKU OPŠTU UPRAVU I ZAJEDNIČKE POSLOVE Miroslav Šinžar

109

NAČELNIK ODELJENJA ZA URBANIZAM, PRIVREDU I INSPEKCIJSKE POSLOVE mr Barbara Radosavljević Turtureja

114

VOZAČ Milan Šakota

107

KAFE Ljubinka Gavrilović

107

SEKRETAR SKUPŠTINE Jadranka Milosavljević Nišavic

108

SKUPŠTINSKA SLUŽBA Tamara Sokolović

108

SAMOSTALNI STRUČNI SARADNIK ZA
ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE
Olivera Arnovljević Rajin

112

SAMOSTALNI STRUČNI SARADNIK ZA GRAĐEVINSKE POSLOVE,  RUKOVODILAC OBJEDINJENE PROCEDURE I POSLOVE LEGALIZACIJE (OZAKLONJENJA) Snežana Radojčić

112

KANCELARIJA ZA LOKALNO EKONOMSKI RAZVOJ Gordana TimotijevićDarko Ostojić

114

SAMOSTALNI STUČNI SARADNIK ZA POLJOPRIVREDU Biljana Jovanović

115

GRAĐEVINSKI INSPEKTOR Stanko Gvozdenov

115

KOMUNALNI INSPEKTOR Dobrica Heraković

115

PROSVETNI INSPEKTOR Valentina Hoc Simidžija

116

MATIČARZAMENIK MATIČARA Ivana Putnik RusovanSlavica JankovićNikola Minić

117

118

CENTRALA Kerču MladenkoRadić Srđan

119

SLUŽBA DOSTAVE Vinka BarbuleskuStevan Borčan

119

SAMOSTALNI STRUČNI SARADNIK BORAČKO-INVALIDSKE ZAŠTITE I PERSONALNIH POSLOVA Božica Stojimirov

120

ŠEF RAČUNOVODSTVA Alma Savatović

123

STRUČNI SARADNIK ZA INTERNU KONTROLU Radoslav Kovačević

122

KNJIGOVOĐA Mirjana Radišić

122

VIŠI REFERENT DIREKTNO INDIREKNIH KORISNIKA BUDŽETA I KONTISTA BALANSISTA TREZORA I BUDŽETA Svetlana Jovanović

123

OBRAČUNSKI RADNIK – BLAGAJNIK Marija BabićDragana Nikolin

123

POVERENIK KOMESERIJATA ZA
IZBEGLA LICA
Vladimir Radonjić

853-289

SAMOSTALNI STRUČNI SARADNIK ZA POSLOVE DODATKA ZA DECU Olivera Pakovć

129

PISARNICA Zorica Stanković,Vesna Mitrović

130
131

SAMOSTALNI STRUČNI SARADNIK PORODILJSKIH NAKNADA, UČENIČKIH KREDITA I STIPENDIJA Milica Stošić

132

LOKALNA PORESKA ADMINISTRACIJA Biljana GvozdenovBiljana MaluševSnežana Dragan

013/851-326

BIRAČKI SPISAK Vitomir Topalov

013/851-230

ODRŽAVANJE Zdenka HorvatBosiljka PavlovRenata Malušev

 

/

MATIČARI ZA MATIČNO PODRUČJE JASENOVO                          110